Madonā uzvaru sēriju turpina Leoks, komandu ieskaitē uzvar ”Rodeo”

Ar Madonas Lielās Balvas izcīņu aizvadīts 2016.gada Bosch Superkauss sezonas trešais posms.

”Senioru” klasē savu uzvaru sēriju turpināja Leons Kozlovskis, kurš 2016.gada sezonā nav ļāvis konkurentiem sevi apsteigt nevienā no braucieniem. Madonā otro vietu izcīnīja Dmitrijs Vinogradovs no Igaunijas, bet trešo – Kozlovska šīs sezonas sīvākais konkurents Raivo Freibergs. Diemžēl, Raivo nevarēja piedalīties apbalvošanas ceremonijā, jo atradās mediķu aprūpē. Vēlam sportistam ātru atveseļošanos, pēc otrajā braucienā gūtās traumas. Medaļas par ceturto un piekto vietu Madonā tika pasniegtas Marekam Lavrovam un Jurģim Žukas.

Kā ierasts, aizraujošas cīņas risinājās ”Jauniešu” klasē – pirmajā braucienā uzvarēja kvalifikācijas ātrākā apļa autors un kopvērtējuma līderis Harijs Suharževskis. Otrajā braucienā ātrāki par Hariju bija Ralfs Guļevskis un Edgars Rutkis, bet trešajā Guļevskis spēja atkārtot savu otrā brauciena rezultātu, aiz sevis atstājot Ralfu Edgaru Ozoliņu un Suharževski. Posma kopvērtējumā uzvara Guļevskim, otrais Suharževskis, trešais Rutkis. Ceturto un piekto vietu izcīnīja Kārlis Bitītis un Ralfs Edgars Ozoliņš.

”MX Pro” klasē perfektu bilanci, uzvarot visos trīs braucienos, sasniedza Igaunijas motokrosa lielmeistars Tanels Leoks. Otrajā vietā viņa tautietis Priits Ratseps. Raugoties no malas, sīvāko konkurenci trasē Leokam spēja izrādīt mājinieks Dāvis Ivanovs, bet kā atzina pats sportists, esot par daudz ”dzīvojis pa zemi”, lai cerētu uz labāku rezultātu. Ceturto vietu izcīnīja formu atguvušais Dāvis Līvs, atstājot aiz sevis igauņu plejādi – Kahro, Kutsar, Lusbo un Laanso.

”Kvadru” klasē uzvaras abos braucienos un posmā Ralfa Reinfelda kontā, otrā vieta posmā Kristapam Veinbergam, trešo vietu izcīnīja Rinalds Dišlers Kirilko, ceturtais Jānis Saldavs, bet piektais Ritvars Stāmers.

”Junioru” klasē abos braucienos sīva cīņa starp Patriku Uzulu un Mairi Pumpuru un abos no tiem par sekundes desmitdaļām ātrāks izrādījās Uzuls. Klases kopvērtējumā trešais ātrākais Toms Virpačevs, ceturtais Ralfs Blumfelds, bet piektais Juri Vinogradov.

Komandu vērtējumā pirmā uzvara šajā sezonā ”Rodeo MX Racing Team”, kuri Madonā par 20 punktiem spēja apsteigt sīvākos konkurentus – MX Ādaži”. Pirmo reizi uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa ”X99/Slīterāni” sportisti, ceturtā vieta Madonā ”Mx Moduls”, bet savu pirmo kausu kā komanda Madonā saņēma ”HHC Moto Mafia” sportisti.

Nākamais posms – 4.septembrī Brocēnos!